Jakou chcete soutěž napište ZDE!!!

Srpen 2009

Pozastavení !!!

31. srpna 2009 v 10:04 | Jojomi |  Moje kecíky
Nebojte se blog nekončí.Jenže těd mi začne škola.Budu chodit na blog ,ale ne tak často jak jsem tu byla.Každopádně každý měsíc budu zveřejnovat články.Nezapomeňte psát comenty a hlasovat.
Zdárek námořníci.3 kolo finálové

31. srpna 2009 v 9:52 | Jojomi
Tak jelikož vypadli skoro všichni do finále se dostali
1)Robert Pattison
2)Zac Efron

J.K.R. a Robbie Coltrane přispívají charitě nakresleným obrázkem

31. srpna 2009 v 9:47 | Jojomi |  Ostatní herci
  • J.K. Rowlingová se rozhodla pomoci jedné charitativní organizaci, která shání finanční prostředky pro dívku Tilly Lockey, která v 15 měsících (roku 2007) kvůli meningokovému onemocnění přišla o ruce (od zápěstí po prsty) a prsty na nohou.
Dívence budou dávány umělé náhrady každý rok, protože neustále roste, dokud nedovrší 18-ti let. Letos jí jsou přibližně 3 roky.
Mimo J.K. Rowlingové se rozhodli pomoci také Robbie Coltrane a dalších víc než 100 celebrit. Nakreslili proto obrázky rukou, které se budou dražit v aukci.

Výstava kreslených obrázků od celebrit se koná 5. září v Centru pro Život, Newcatle.

free image host free image host free image host

Harry v roli Dudleyho je potvrzen do HP7!

31. srpna 2009 v 9:46 | Jojomi |  Ostatní herci
Agentura Harryho Mellinga oficiálně potvrdila návrat do filmu Harry Potter a Relikvie Smrti v roli Dudleyho Dursleyho. Kdy přesně začne natáčet své scény v Zobí ulici číslo 4, zatím není známo. .
Z filmové rodiny Dursleyovi byl do dnešního dne oficiálně potvrzen teprve návrat Richarda Griffithse v roli strýce Vernona. Ačkoli herečka Fiona Shaw (teta Petunie) dosud svou účast v Relikviích Smrti nepotvrdila, její návrat by mohl být podle portálu IMDb.com již víceméně jistý.

Do filmu Harry Potter a Relikvie Smrti 1 jsou tedy již nepřímo potvrzeno téměř všechny úvodní scény, které očekáváme z knižní předlohy: Začátek v sídle Malfoyovi, Dursleyovi v Zobí ulici (a zřejmě i jejich odchod) a trošku akčnější vylepšenou cestu sedmi Potterů do kouzelnického bezpečí .
První část přijde do našich kin na podzim příštího roku. zdroj:Jason o Luciusovi v první části HP7 aj.

31. srpna 2009 v 9:43 | Jojomi |  Jason Isaacs
Herec Jason Isaacs hostoval v pořadu Marka Kermoda na rádiu BCC Five Live. Potterfanoušky potěší zejména jeho odpovědi zaměřené na poslední filmy ze série Harry Potter, v nichž se vrátí jako (již mezi časem zkrachovalý) Smrtijed Lucius Malfoy. Jejich stručné shrnutí najdete v následujících řádcích:

Herec aktuální potvrdil, že ukončil natáčení scén v Sídle Malfoyů. Poznamenal také, že na natáčení posledního filmu se vrátí o něco přes měsíc, kdy mají vzniknout dramatické scény s lordem Voldemortem (Ralph Fiennnes). V rozhovoru zdůraznil svou vděčnost knižní sérii J. K. Rowlingové.

Pokračování textu v celém článku


Tom & Evanna at the premier of HBP in Greece (25-26.8 2009)→ nové fotky (2)

31. srpna 2009 v 9:42 | Jojomi |  Ostatní herci
►V celém pokračování článku máte opět nové fotky z premiéry.)
zdroj:

Robert na obálce francouzského Premiere

31. srpna 2009 v 9:40 | Jojomi |  Robert Pattison
zdroj:http://harrypotter-world.blog.cz/0908/robert-na-obalce-francouzskeho-premiere

Víme kdy Hermiona políbí Rona?!

31. srpna 2009 v 9:39 | Jojomi |  vše možný
Pamatujete se ještě na to, jak se v červnu natáčela scéna, při níž Hermiona políbí Rona? Tak přesně o této části filmu Harry Potter a Relikvie Smrti II. nejnovější pronikly na světlo světa podrobnější informace!
Údajně spolehlivý zdroj totiž prozradil, kde a za jakých okolností padla tato téměř již legendární pusa. Musíme vás také upozornit, že pokud je tato informace skutečně pravdivá, tak jde o celkem velký SPOILER, který prozrazuje celkem zajímavou část posledního filmu. Přizpůsobte tomu svoji zvědavost

! POZOR SPOILER!

►Více v článku

Ikonky pro Teeiinku

31. srpna 2009 v 9:34 | Jojomi |  Pro blogy

Ikonky pro Bells

31. srpna 2009 v 9:26 | Jojomi |  Pro blogy

Prázdniny jsou skoro u konce

21. srpna 2009 v 12:35 | Jojomi |  Moje kecíky
Tak krásně jsme se těšili až zazvoní školní zvonek a šli jsme si pro vízo vyšli ze školy a krásné prázdniny začaly.Já vím nemám moct básnit ,ale to se vám řekne ani ne za 2 týdny škola.Učení zas uvidíme své spolužáky.No ,ale prázdniny jsou od toho aby jsem si je užili jak se jste si užili prázdniny já skvěle byla jsem na výketě v Olomouci a jinak jsme jezdili na výlety.Jinak už nevím o čem psát jo pojmenovala jsem papoška a zárověn vyhrála encyklopedii jestli čtete Globe revue tak hned jak otočíte na první stránku uvidíte název papoušek Čiko. Jo jo a co pout´ byli jste už na pouť nebo na ni teprve jdete já teprve půjdu na pouť do Kravař a 28.8.2009 do kina na Harryho Potter . Popravdě už nevím o čem psát přeji skvělý konec prázdnin at´ si je užijete mládí a život máme přece jeden tak zdárek námořníci.

2 kolo platonické lásky

21. srpna 2009 v 12:15 | Jojomi
Takže mám už výsledky promintě ,že jsem to nedala dřív ,ale nestihla z prvního kola vypadly Daniel Radcliffe ,Wentworth Miller a Edward Speelers.Jinak dál hlasujte další kolo se uzavírá 27.8.2009
↓Tak tady jsou další soutěžící↓
2)Ben Barnes tip od (_StaR_VaNeSska_,
CeCushkAxD,)
4)Zac Efron tip od Lucy

5)Jeremy Sumpter tip od
LucinQa

6)Vin Diesel tip od Lucya7)Michael Jakson tip od SaaaBinKy

8)Joe Jonas tip od Lucy

9)Nick Jonas tip od Lucy

Tematický park na Floridě

21. srpna 2009 v 12:10 | Jojomi |  Bradavice
V Kouzelnickém světě Harryho Pottera, který pomalu ale jistě budují v Universal Studious v Orlandu (Florida), jsou nyní postaveny nějaké věže a zdi. Park by se měl být návštěvníkům přístupný příští rok v Listopadu.

free image host free image host free image host free image host
free image host free image host free image host free image host
free image host free image host free image host free image host

Video
zdroj:http://harrypotter-world.blog.cz/0908/video-polohotove-stavby-v-tematickem-parku

Rupert 16.8. v Norfolk Anglie

21. srpna 2009 v 12:08 | Jojomi |  Rupert Grint
Včera Rupert Grint zahájil Richard Burns Memorial Rally, v RAF Marham base, Norfolk, Anglie, máváním vlajky. Přestože závod podporuje různé charitativní organizace (The Royal Airforce Association, The Royal Air Force Benevolent Fund, The Bomber Command Fund a Richard Burns Foundation), Rupert se byl podívat hlavně na svého bratra, Jamese, který jede závod autem Mitsubishi Evo. O bratrově závodění se Rupert vyjádřil následovně:

"Je to pro něj poměrně nová věc. Právě začal, ale má přirozený talent."
"Nemohl bych to udělat. Auta jsou skutečně rychlá a opravdu to není to, co bych udělal. Nejsem moc statečný."
"Věřím v jeho zručnost. Během rychlé jízdy neměl zatím žádné dopravní nehody."

dicksona20090815180555.png (409 KB)

zdroj:http://harrypotter-world.blog.cz/0908/rupert-grint-zahajil-richard-burns-memorial-rally

Dan, Tom a Matt na charitativním zápasu v kriketu

21. srpna 2009 v 12:06 | Jojomi |  Ostatní herci
Herci Daniel Radcliffe, Tom Felton a Matthew Lewis se zúčastnili charitativního kriketového zápasu Nebelvír vs. Zmijozel v kriketovém klubu Ealing, v Londýně, aby podpořili Davida Holmese (Danova doubléra), který ochrnul po nehodě při natáčení Relikvií smrti.
Matt a jeho kamarád Chris Cousin aktualizovali své Twitter účty se zprávou o turnaji. Chris pořídil fotku obou dvou týmů: Dan se na fotce nachází vedle Davida na kolečkovém křesle (po levé straně - z našeho pohledu po pravé) v bílém dresu a Tom je vedle Davida (po pravé straně - z našeho pohledu po levé) v černém dresu.
Matt na svém Twitteru zveřejnil také zprávu, ve které uvádí, že výnos charitativního turnaje se vyhoupl až na neuvěřitelných 10 000 liber! Mimo toho také sdělil, že jeho tým, Nebelvír (bílí) porazil Zmijozel (černí) 4 brankami (góly).

23731648.jpg (25 KB) 23731648-2.jpg (48 KB)
(Druhá fotka je ta samá jako ta 1., akorád jsem
vám tam Dana, Toma a Davida označila)
zdroj:http://harrypotter-world.blog.cz/0908/dan-tom-a-matt-na-charitativnim-zapasu-kriketu

Alyssa se vdala

21. srpna 2009 v 12:00 | Jojomi |  Alysa Milano
free image host
Alyssa si s Davidem své ANO řekli na rodinním ranči v New Jersey v sobotu 15. srpna roku 2009. Oblečené měla svatební šaty od návrhářky Very Wang a v rukou držela kytici z lilií, kráčela uličkou, která byla posetá lístky z růží a přírodní trávou a do toho všeho zněla melodie Johna Lennona "Imagine".

Keiře Knightleyové grafici znovu zvětšovali prsa, nyní to ale přehnali

21. srpna 2009 v 11:52 | Jojomi |  Keira Knightley
Keira Knightleyová před a po zásahu grafiků
Keira Knightleyová ve skutečnosti nemá tak výrazná ňadra.foto: Chanel
zdroj:novinky.cz Můj názor : To jejich neustále upravování zvětšování ,zmenšování to je fakt na celebrity moc mají to nechat tak jak je to vyfocené ne pořád upravovat.


Jak na špendlíky

8. srpna 2009 v 17:45 | Jojomi |  →Věda a blbůstky
Spoustu lidí si neví rady, jak vytvořit na záhlaví či na blendy špendlíky, které dělám na svých blocích já. Proto jsem se rozhodla sem dát návod, jak na to:

Ulož si do počítače obrázek nějakého špendlíku, jako jsou například tyto: